הצוות

עו"ד רוסה מריה ורגר סנס

Rosa Maria Verger Sans


עורכת דין בברצלונה, רשומה בלשכת
עורכי הדין של ברצלונה  ICAB  משנת 1988 (מספר רישום 15.971)

בעלת נסיון רב מול כל הרשיות והארגונים המעורבים בתחום - מוסדות הממשל לענייני זרים, בתי משפט לרישום אזרחי, המוסד לענייני רישום ונוטריה, רישום אזרחי כללי (משרד המשפטים), קונסוליות ושגרירויות בספרד, בתי משפט ובתי דין.

מומחית בנושאי אזרחות ספרדית, עם נסיון רישמי בתיקי אזרחות לצאצאי היהודים מגירוש ספרד.

מאיה מאהלר       

 אשת תקשורת. 

ישראלית תושבת ברצלונה.

מעל לעשר שנות נסיון בתחום התקשורת בספרד, בעלת קשרי עבודה ענפים מול כלי תקשורת שונים כמו גם מול גופים ומוסדות ספרדים וישראלים

 

 

 

 

  

 

 

 

LADINO HOME היא חברה ספרדית, ממוקמת בברצלונה, לטיפול בהליכי אזרחות ליהודים צאצאים למגורשי ספרד

החברה מעסיקה  צוות מקצועי, אמין ובעל שנות נסיון רבות בייעוץ וטיפול משפטי כללי והליכי אזרחות בספרד בפרט.

LADINO HOME מציעה שירות אישי ומקצועי החל מהשלב הראשוני של ריכוז החומר, הגשתו ורישום הבקשה, מעקב ישיר אחר התקדמות ההליכים ועד לאישור האזרחות הספרדית וקבלת האזרחות של המבקש/ת.

במטרה לענות על צרכי לקוחותינו השירות ניתן בשפות הבאות: עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית.

התהליך מתבצע באופן ישיר מול חברת לאדינו הום בברצלונה, ללא צורך בגורם מתווך נוסף  מישראל ואינו דורש את נוכחות הלקוחות בספרד (אלא אם תהיה דרישה ספציפית לכך מצד הרשויות בספרד).

השרות מסתמך על הליך העונה לשם Carta de Naturaleza הקבוע במערכת המשפט הספרדית מאז שנת 1982 (ראה בהמשך).

 הפילוסופיה של לדינו הום מסתכמת בשלושה אספקטים עיקריים: לימוד מעמיק של כל מקרה לגופו, שימוש בטכנולוגיה המאפשר לנו לתת שירות איכותי יותר ויעיל יותר, ונסיון מקצועי נרחב.

 

ממשלת ספרד אישרה בתאריך 6 ליוני 2014 את הצעת חוק האזרחות לצאצאי מגורשי ספרד המעדכנת את סעיף 23 בקוד האזרחי. עדכון זה מעניק זכאות לאזרחות כפולה לצאצאי היהודים שגורשו מספרד ב- 1492 ואפשרות לשמירת אזרחותם הקיימת במקביל לזו הספרדית.

בדיקת הקשר ההיסטורי של מבקשי האזרחות על סמך היותם נצר למשפחות המגורשים תיעשה בהסתמך על מספר קריטריונים ותיבדק בכללותה ע"י הרשויות הספרדיות.

בהתאם לנוסח העידכון, הליך בקשת האזרחות ייעשה באמצעות פניה ראשונית למשרד המשפטים הספרדי ובשפה הספרדית ובהמשך הגשת תיק הבקשה הכולל את כל המסמכים והראיות הרלוונטיות  לנוטריון ספרדי, אפשרי באמצעות נציג בעל ייפוי כוח (באמצעות משרדנו למשל).

קבלת האזרחות והליך השבועה יתקיימו בנציגות הקונסולרית של ספרד במדינת המבקש כמו גם קבלת הדרכון הספרדי בהמשך.

במקרה ומבקש האזרחות אינו אזרח של מדינה דוברת ספרדית, יתבקש לעבור מבחן הכרות עם השפה והתרבות הספרדית- אליו נוכל להכינו מראש.

עידכון החוק עתיד לעבור בקרוב את אישור הפרלמנט הספרדי ויכנס לתוקפו ככל הנראה לקראת סוף השנה האזרחית, שישה חודשים לאחר פרסומו.

היות וההליך מתבצע ישירות מספרד, אנו ממליצים לנהלו באמצעות מומחים בתחום שיוכלו להגיש נכונה את הבקשה, לפקח ולטפל בכל שלביה באופן מקצועי וישירות מול הרשויות המקומיות.

משרדנו מתמחה בנושא אזרחויות בספרד ובעל נסיון מוכח בהגשת תיקים עבור צאצאי המגורשים. נשמח לקבל אותך בין לקוחותינו וללוות אותך בהליך!

 

ליצירת קשר ואינפורמציה נוספת:  

info@ladinohome.com